KONST / Litografier / Färglitografi 12702012
nr 1270 2012
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, Stilleben. Signerad, numrerad 30/360. Motivet: 24x23 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:01:57
25/8 16:50:29
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska